Dönüşüm Oranı Optimizasyonu

Dönüşüm Oranı Optimizasyonu (CRO), gerçek müşterilere dönüştürülen site ziyaretçilerinin oranını artırarak site performansını destekler. CRO, web sitenize gelen trafik miktarını artırmak zorunda kalmadan satışları, tıklama oranlarını ve diğer tanımlanmamış hedefleri artırmaya da yardımcı olur.

Dönüşüm oranı sonuçları, yürüttüğünüz her trafik kaynağı ve kampanyadan elde edilen YG'yi de etkiler; Dolayısıyla, dönüşüm oranınız ne kadar yüksekse, yatırım getiriniz o kadar iyi olur.

CRO, web sitenizin değerini her ziyaretçiye artırarak dijital pazarlamanın neredeyse her yönünü iyileştirir. Sürekli değişim, CRO'nuzdaki kalıcı iyileştirmelerden kaynaklanır ve test tamamlandıktan sonra uzun sürer. Bu şekilde, bugünden dört yıl sonra yepyeni bir web sitesi oluşturmaya karar verseniz bile, şu anda yürütülen tüm testlerin sonuçlarını hala koruyacak ve kullanabileceksiniz. Bilgi yine de bir sonraki girişiminiz için yararlı olan optimal uygulamaların bir bilgi bankası olacaktır.

CRO Teknikleri

A / B Bölünmüş Test

Daha iyi Web Sitesi YG'si

İşbirliğimizin başlangıcındaki etkili iletişimin, gelir, müşteri sadakati ve genel pazar payı artışı için ölçülebilir ancak belirli hedefler sağlayacak bir "test yolu" oluşturmamızı sağladığına inanıyoruz.

Effective Copyrighting

Sürekli araştırma, iddialı geliştirme, titiz testler ve titiz raporlama yoluyla kalıcı hedeflere ulaşmaya odaklandık. Uzman ekibimiz, müşteri katılımını ve dönüşüm oranını artırmak için stratejiler geliştirirken, kullanıcıların web sitenizle nasıl etkileşimde bulunduğunu kapsamlı bir şekilde analiz edecektir.

Ziyaretçilerin sitenizde yapmalarını istediğiniz şeyi yapmanıza yardımcı oluyoruz, ekibimiz sitenizi optimize etmeye ve dönüşüm oranlarını artırmaya, işletmeniz için başarılı bir uzun vadeli etkili CRO stratejisi sağlamaya hazır.

21

Şirket Analiz Edildi

12

Pazar Araştırması

16

İçerik Denetimi

10

Müşteri Denetimi

13

Olay Takibi

15

Sayfa içi Analiz

CRO analistlerimiz, en hızlı ve en etkili kararları almak için verileri toplamak ve görselleştirmek için sektördeki en iyi araçları kullanır. Bunu ayrıca, her yerinde test oluşturulduğunda web sitenizin kodunu güncellemenize veya değiştirmenize gerek kalmayacak şekilde yapıyoruz.

En etkili CRO tekniklerini, A / B ayrık testini, çok değişkenli testin yanı sıra site düzeni, yakınlık, renk, alanlar ve yolculuk yollarındaki değişiklikler gibi çeşitli diğer yöntemleri sunuyoruz. Yukarıdakilerin hangi kombinasyonunun en yüksek dönüşüm oranını sağladığını belirleyene kadar tüm bu bilgileri kullanırız.

Test odaklı bir yaklaşım kullanarak, şirketinize özgü en iyi sonuçları aldığımızdan emin oluruz. Ekibimiz web sitenizin tüm yönlerini sürekli olarak test edecek ve geliştirecek, daha fazla ziyaretçinizi dönüştürülmüş müşterilere dönüştürmek için neyin işe yarayıp neyin yaramadığını kontrol edecek.

TRAFİĞİ VE GELİRİ ARTIRIN

Bize projenden bahset

İşletmenizi çevrimiçi ortama taşımanıza ve tutkuyla büyütmenize yardımcı olalım

Paranız sizin için çalışırken paranız için çalışın! Pazarlama bütçenizi, profesyonel ekibimiz tarafından geliştirilen beğenilen CRO stratejimize yatırın ve yatırımınızdan anında geri dönüş elde edin.