İçerik Pazarlama Stratejisi

Her müşteri için ısmarlama bir içerik pazarlama stratejisi oluşturuyoruz. Deneyimli metin yazarlarımız, kelimelerin nasıl satılacağını tam olarak bilir.

İçerik Pazarlama, topluluklar oluşturur, katılımı teşvik eder ve yüksek kaliteli, problem çözme ile ilgili bilgilerin oluşturulması ve paylaşılması yoluyla sıralamayı yükseltir ve iş hedeflerini karşılamayı amaçlamaktadır. Satışları artırma ve marka ile müşteri arasındaki etkileşimi artırma nihai hedefi ile tüketici davranışını etkilemeye yardımcı olur.

İçerik Pazarlama, dönüşümleri teşvik etmenin etkili bir yoludur ve ana amacı, hedef kitlenizin ihtiyaçlarını karşılayacak bir içerik stratejisi oluşturmaktır. Rekabette öne çıkmanıza yardımcı olur, müşterilerinize harika bir kaynak sağlar ve oldukça paylaşılabilirdir. İçerik Pazarlaması, marka profilinizi ve çevrimiçi itibarınızı iyileştirmek içindir.

ixoomedia SEO ekibimiz, sitenizin görünürlüğünü ve dönüşümlerini artırmak için içeriği karmaşık bir stratejiye entegre eder.

Endüstri Haberleri

Okuyucuları bilgilendiren, eğiten ve eğlendiren, sosyal medya katılımında artışa yol açan, çevrimiçi itibarınızı artıran ve güvenilirlik kazanan güncel sektörle ilgili gönderiler.

Durum Çalışmaları

Projeleri baştan sona özetlemek ve performans ölçümlerinde elde edilen sonuçları açıkça belgelemek için kapsamlı raporlarla hedef kitlenize güven verin.

İçerik Stratejisi

Nitelikli metin yazarlarımız ve analistlerimiz tarafından sağlanan kapsamlı bir iş analizi İçerik Stratejisi ile iş hedeflerinize ulaşın.

Röportaj Yazma

Sektör uzmanlarının yorumlarını paylaşarak sektörünüzde veya işletmenizde yetki kazanın. Uzmanlıklarını paylaşın ve izleyicilerinizden anında geri bildirim göreceksiniz.

Basın Yayınları

Haber portallarına ve basın bülteni dağıtım hizmetlerine sunulan markanız hakkında olağanüstü haber değeri taşıyan hikayelerle çevrimiçi profilinizi artırın ve web sitesi trafiğinizi artırın.

Beyaz Kağıtlar

İşletmenizi, sosyal medya katılım seviyenizi önemli ölçüde artıracak ve sektördeki konumunuzu sağlamlaştıracak yüksek kaliteli beyaz kağıt pazarlamayla tanıtın.

116

Sektör Haberleri Eklendi

248

Örnek Olaylar Eklendi

43

Başarılı İçerik Stratejileri

35

Yapılan Görüşmeler

Başarılı bir içerik pazarlama kampanyasının öneminin farkındayız, bu nedenle müşterilerin ilgisini çeken bilgilendirici, ilgi çekici ve ikna edici içerik oluşturuyoruz. Müşterilerimizin her biri için ısmarlama bir içerik pazarlama stratejisi oluşturuyoruz.

Effective Copyrighting

Web kullanıcılarını özel teklifler için web sitenize tıklamaya, ürünlerinizi satın almaya veya hizmetleriniz hakkında sizinle iletişime geçmeye ikna edecek içerik sağlıyoruz, çünkü deneyimli metin yazarlarımız kelimelerin nasıl satılacağını tam olarak biliyorlar.

TRAFİĞİ  VE GELİRİ ARTIRIN

Bize projenden bahset

İşletmenizi çevrimiçi ortama taşımanıza ve tutkuyla büyütmenize yardımcı olalım

Profesyonel metin yazarlarımız tarafından sağlanan içerikle hedef pazarınızı çekin ve ikna edin ve web sitenizin arama motorlarındaki görünürlüğünü artırın.