Mobil Pazarlama

Her gün yeni kanallar ve platformlar ortaya çıkıyor ve mobil, güçlü bir liderlik alıyor.

Akıllı telefon kullanıcılarının sayısı sürekli artıyor ve bu sayı PC kullanıcılarını çok geride bırakıyor, bu nedenle bu kanalın izleyicisine ulaşma olasılığı göz ardı edilmemelidir. Mobil pazarlama, bir mobil ekranda kolayca gözden kaçabilen standart banner reklamın ötesine geçen daha güçlü kullanıcı deneyimleri yaratır ve bu da hedef kitleye her zaman, her yerde ulaşma olasılığını artırır.

Mobil pazarlama, kullanıcılarla daha kişisel bir düzeyde etkileşim kurmak için çok çeşitli fırsatlar sunar. Bugün, yalnızca yaşa, cinsiyete ve konuma göre değil, aynı zamanda ilgi alanları ve mobil tarama verilerinin yanı sıra belirli bir hedef kitle profilinde belirli bir hedef segmente ulaşma imkanı veren diğer faktörlere göre çok daha spesifik bir hedef kitleye hitap edebiliriz. .

Web siteleri geliştirmede uzman olan uygulama hizmetlerimiz, kişisel ihtiyaçlarınızı karşılayacak şekilde tasarlanmıştır. Önde gelen bir mobil pazarlama profesyonel ekibi olarak, strateji taslağı, kitle profili oluşturma, kampanya tasarımı ve geliştirmeden, dağıtım ve raporlamaya kadar tüm mobil kampanyanızı yönetebiliriz.

41%

Etkileşim Sonrası Artış

21%

Sayfa Etkileşim Artışı

+80k

Ortalama Sayfa Görüntüleme Sayısı

180k

İndirilenler

Mobil pazarlama stratejinizin iş ihtiyaçlarını karşılamak için özel olarak hazırlanmış bir analizini sağlıyoruz. Büyük bir iş fırsatını kaçırmayın - mobil ortama geçin!

Mobil Tasarım

Mobil ve masaüstünde yoğun çaba gösteren tüm kullanıcılar için harika bir tarama deneyimi sağlıyoruz.

Doğru Hedefleme

İş başarısı için mobil pazarlamanın potansiyelini biliyoruz, bu nedenle mobil kampanyalarımız doğru hedeflemeye dayalıdır.

SMS Kampanyaları

SMS mobil pazarlama kampanyaları dahil olmak üzere çeşitli mobil kanalları entegre eden bir çapraz kanal yaklaşımı kullanıyoruz.

TRAFİĞİ VE GELİRİ ARTIRIN

Bize projenden bahset

İşletmenizi çevrimiçi ortama taşımanıza ve tutkuyla büyütmenize yardımcı olalım

Contact us and we will provide a Mobile Marketing strategy that will bring significant returns on investment.