Mutlak Bağlantılar ve Göreli Bağlantılar – SEO Değeri

Yorum Yok

Mutlak bağlantılar ve göreli bağlantılar arasındaki tartışma   , SEO dünyasında yaşamaya devam ediyor. Her birinin bireysel önemi tartışılmıştır, ancak mutlak bağlantıların genel olarak göreli bağlantılardan daha iyi SEO değeri sağladığı yaygın olarak kabul edilmektedir.

Birçoğu, arama motorları sayfanızı dizine eklediğinde mutlak bağlantıların daha az dağılma potansiyeli olduğuna inanıyor. Gerçekten bir fark yaratmamalı, ancak çoğu bunun yeterli neden olduğu sonucuna varıyor.

Ayrıca, içerik kazıyıcılar ve RSS hizmetleri, içeriğinizi yasal olarak (veya olmayacak şekilde) ‘yeniden kullanabilir’. Her iki durumda da, sitenize uygun bir geri bağlantı atfedilmemeli mi? Bu durum mutlak bağları destekler. Bu küçük bir argüman olsa da, yine de dikkate almaya değer.

  Sizler için Blog hazırladık

  Müşterilerimizin birkaç temel alanda harika sonuçlar elde etmesine yardımcı olmaya odaklanmış bir dijital pazarlama şirketiyiz.

  Ücretsiz bir teklif isteyin

  Son derece rekabetçi anahtar kelimeler söz konusu olduğunda bile en yüksek sıralamalar için rekabet edebilmek için web sitelerinin organik arama puanlarını önemli ölçüde artırmalarına yardımcı olan profesyonel SEO hizmetleri sunuyoruz.

  Haber bültenimize abone ol!

  Diğer Haberler

  TÜMÜNÜ GÖSTER
  Yorum Yok

   Yorum Yap