Tıklama Başına Ödeme
(PPC) Yönetimi

Tıklama Başına Ödeme anında bir etkiye sahiptir ve büyük arama motorlarında ilk sayfa gösteriminin bir sonucu olarak markanıza çok daha geniş bir erişim ve gösterim sağlar.

Kampanya stratejilerimiz, müşterilerimizin ihtiyaçlarını ve pazar koşullarını karşılamak için tasarlanmıştır. Ücretli Arama Reklamları, Video Reklamcılığı, Görüntülü Reklamlar, PPC Yeniden Pazarlama ve Sosyal Reklamcılık gibi güncel, Tıklama Başına Ödeme hizmetleri sunuyoruz.

Müşterilerimizin iş hedeflerine ulaşmalarına yardımcı olan sonuçlar sunuyoruz. Yatırım getirisini maksimize ettiğimizden emin olmak için müşterilerimizin hesaplarını günlük olarak yönetiyor ve teklif fiyatlarını ve bütçelerini izliyoruz.

Olağanüstü sonuçlarımız, müşterimizin işine ve Tıklama Başına Ödeme reklamcılığına yönelik beklentilerine ilişkin ayrıntılı bir genel bakış içeren karmaşık ve özel yaklaşımımızın yanı sıra, önerilen faaliyetlerin öncelikli bir listesini içeren seçeneklerin incelemesinden kaynaklanmaktadır.

Ücretli Arama Ağı Reklamcılığı

PPC arama reklamcılığımız aracılığıyla pozitif bir YG elde edin. Akıllıca para harcayın ve en hedefli ve uygun maliyetli reklamcılık biçimini kullanın.

PPC Yeniden Pazarlama

Değerli "potansiyel müşterilerinizi" "sadık müşterilere" dönüştürün. Profesyonellerden oluşan ekibimiz, tüm ihtiyaçlarınızı karşılayacak bir strateji geliştirerek ilgilendiklerini ifade eden kullanıcılarla yeniden etkileşim kurmanıza yardımcı olacaktır.

Sosyal Reklamcılık

Markanız, ürününüz veya hizmetiniz hakkında farkındalık yaratmanız mı gerekiyor? KPI'ları ve hedeflerinizi karşılamayı amaçlayan bir sosyal reklamcılık stratejisi geliştireceğiz.

Video Reklamcılığı

Çevrimiçi reklamcılıkta uzmanız. Ekibimiz, markanızın varlığını artıracak video reklamlar oluşturarak rekabet avantajı elde etmenize yardımcı olmaya hazır.

Google AdWords, Bing, Facebook, LinkedIn, Twitter ve YouTube'da ödüllü kampanyalar oluşturmak için yeterli deneyime sahibiz.

420

PPC Yönetimi

213

Ücretli Arama Ağı Reklamcılığı

17

Video Reklam Projeleri

141

Görüntülü Reklam Kampanyası

98

Başarılı PPC Pazarlamaları

315

Sosyal Reklam Projeleri

TRAFİĞİ VE GELİRİ ARTIRIN

Bize projenden bahset

İşletmenizi çevrimiçi ortama taşımanıza ve tutkuyla büyütmenize yardımcı olalım

Bugün bizimle iletişime geçin ve yatırımlarınızdan maksimum getiri elde edin.