Web Geliştirme Hizmetleri

Müşterilerimizin tam potansiyellerine ulaşmalarına yardımcı olmak için web geliştirmenin tüm yönlerinde deneyime sahibiz. İşletmenizi çevrimiçi ortama koyun, daha fazla satış kazanın ve daha fazla müşteri keşfedin.

Kodlama ve işaretlemeden web tasarımına ve içeriğine kadar web geliştirmeye kapsamlı bir yaklaşım benimsiyoruz. Birlikte çalışan deneyimli profesyonellerden oluşan bir ekip olarak kendimizle gurur duyuyoruz. Amacımız, web sitenizi yalnızca arama motorlarında daha üst sıralarda yer alacak şekilde geliştirmek değil, aynı zamanda kullanıcılarınıza mümkün olan en iyi deneyimi gerçekten sunmaktır.

E-ticaret siteleri, tam donanımlı web siteleri, platformlar, portallar, extranetler, intranetler, ısmarlama yazılım çözümleri, yerel ve hibrit mobil ve tablet uygulamaları, oyunlaştırma yaratıcı ve derleme, Facebook uygulamaları, bir bilgi merkezi içeren çok çeşitli hizmetler sunuyoruz. veya hizmetlerinizi görüntülemek için çevrimiçi portföy görevi gören bir site. Tüm ihtiyaçlarınızda size yardımcı olabiliriz.

E-ticaret Çözümleri

Şirketimiz, çevrimiçi işletmeler için e-ticaret ve alışveriş sepeti yazılımları geliştirmek için başarılı çözümlere sahiptir.

CMS, WordPress, Drupal

Site içeriğini etkili bir şekilde yönetmenizi sağlamak için içerik yönetim sistemleri (CMS) geliştiriyoruz.

Intranets/Extranet

Ekibimiz Intranets & Extranet geliştirme, Sharepoint entegrasyonu ve bilgi yönetimi için özel çözümler geliştirir.

Facebook Uygulamaları

Web, Mobil ve Facebook Uygulama Geliştirme hizmetleri sunan lider bir uygulama geliştirme şirketiyiz.

E-posta Pazarlama Çözümleri

Sonuç getirecek e-posta kampanyaları oluşturmak, göndermek ve izlemek için sınıfının en iyisi e-posta pazarlama yazılımı oluşturuyoruz.

PHP ve JS Geliştirme

Yazılım geliştirme hizmetleri sunuyoruz: PHP, Drupal, Python, JavaScript / jQuery ve diğer modern teknolojiler.

25

E-ticaret çözümleri

12

Şirket için web siteleri

17

Şirket için intranetler

97

Popüler Facebook uygulamaları

74

E-posta pazarlama stratejileri

36

Deneyimli Web Geliştirme

Effective Web Development Solutions

Çapraz platform ve duyarlı web geliştirme

Yeni web sitenizi başlatmadan ve projeyi sonlandırmadan önce tüm ana cihaz türleri, tarayıcılar ve işletim sistemleri için titiz testler yapıyoruz. Test, sitenizin modern ve duyarlı olmasını sağlamak için hem kullanıcı hem de yönetici olarak gerçekleştirilir.

Web projeniz için güvenli test ortamı

İçeriğin site mimarisi açısından görselleştirilmesine olanak tanıyan karmaşık içerik toplama araçları kullanıyoruz ve bunlar yayınlanmadan önce ekibinizde değişiklikler yapacağız. Ayrıca, oluşturma süreciniz sırasında sunucularımızda barındırılan sitenizin güvenli bir aşamasına veya test ortamına erişiminiz vardır.

Effective Web Development Solutions

TRAFİĞİ VE GELİRİ ARTIRIN

Bize projenden bahset

İşletmenizi çevrimiçi ortama taşımanıza ve tutkuyla büyütmenize yardımcı olalım

Açık kaynaklı çerçevelerin tüm gücünden yararlanın, bizimle iletişime geçin ve ihtiyaçlarınıza ve gereksinimlerinize tam olarak uyan özel içerik yönetimli bir web sitesi edinin.